Kadını dövmek erkeği rahatlatır mı?

Kadına yönelik son dönemlerin en iddialı sözlerini sarf eden İlahiyatçı Nurettin Yıldız'ın "Erkeğin başka türlü rahatlamaması için deşarj olmak için kadını dövmesi kadın için nimet sayılmalıdır." dedi

Kadını dövmek erkeği deşarj etmek için mazeret olabilir mi?

Kadını dövmek erkeği deşarj etmek için mazeret olabilir mi?

İlahiyatçı bir kimliğin bu açıklamaları şaşırttı yetmiyor birde Kuranda örnekler vererek açıklıyor

Nurettin Yıldız erkeklerin rahatlamalarının ne kadar önemli olduğunu açıklamak isterken kadının erkekler için sadece rahatlama aracı oldukça ifade etmesi ile bunu kuranı kerimi referans göstererek açıklaması ayrı bir tepki konusu oldu.

Burada kadına yönelik okumuş sözde bir insanın bu adar nefret dolu bir açıklama yapması yetmiyor bir de bir dini alet edip iki farklı kesimi aynı anda bir birine düşürmenin derdi peşine düşüyor. 

Kadını dövmek eğer erkeği rahatlatıyorsa İlahiyatçı Nurettin Yıldız'dan karını ve kızını milletin dövmesi için getirmesini istiyoruz ( Bu kadınlara da saygımız olduğundan onları alıp bu caninin elinden kurtarmak için ifade ettim )

Kadını dövmek erkeği rahatlatmak için önemli olduğunda kadın bunu nimet olarak görmeli yoksa erkek kendini başka türlü rahatlatmanın yolunu bulur ve bu durumda kadın üzülür. Bu nedenle kadının erkeğini deşarj etmek için dayak yemesi de önemlidir

kadını dövmek erkeği rahatlatır kadını dövmek iyidir kadına şiddet anket