7 Kız kardeşin tek bir kadın olması : Yedinci Hayat

Hem konu hemde işleyiş olarak alışıldık filmlerin çok çok ötesinde bir film olarak karşımıza çıkıyor. Yıl 2073 olmuş ve dünyanın nüfusu hızla yayılıyor bu yayılmanın önüne geçmek için çocukların sayısında sınırlama getiriliyor ve işte hikaye tam burada başlıyor.

dünyaya merhaba diye 7 bebek için çok zorlu bir hayat hikayesi işleniyor

Öneri olarak sunduğumuz bu filmin hikayesi o kadar sürükleyici bir senaryoya sahip ki soluksuz izleyeceksiniz.

Karen Settman olmak için 7 kız kardeş aynı hayatı paylaşmak zorundalar. İsimlerini haftanın bir gününden alan kız kardeşler oldukça dikkatli davranıp hayatlarını bir evde 7 kız kardeş olarak ama dışarı çıktıklarında ise tek bir kadın olarak geçirmeyi sürdürmektedirler. 

Evli çiftlerin tek bir çocuklarının yaşamasına izin veren sistem geri kalanları alıyor dondurup yeni bir hayata yeniden doğacakları garantisi veriliyor.

Bir anda hayatları değişiyor ve ihanete uğruyorlar. Artık sistem onları biliyor

Onları bir bir yakalayıp acımasız bir şekilde yok ediyor. Bu durumdan çıkmak ve bir çıkış yolu bulmanın zamanı gelmiştir ama bu çıkış için bir kaç kişinin feda edilmesi gerekiyor.

Ayrıca çıkış yolu için de sistemin içine sızıp onu yok etmenin dışında hiç bir alternatifleri de yoktur. 

Yedi kız kardeş artık tek tek öldürülüyor.

İhanetin asıl sahibi ise içlerinden biri oda içinde hayatlar için kardeşlerini feda etmeyi kabul etmiş. 7 tane Karen Settman olmak yerine sadece 1 tane Karen Settman olmak için ihanet ediyor

Mutlaka izlemeniz gereken öneri bir filmdir.

yedinci hayat 2018 filmleri öneri film yedinci hayat yeni kadın yedinci hayat tavsiye film mutlaka izleyin