Aslan burcu erkeğini elde etmek isteyen kadınların bilmesi gerekenler

Aslan burcu erkeğinin aşk konusunda oldukça tuhaf özellikleri var. Özellikle Aslan erkeğini elde etmek isteyen kadınların gerçekleri itiraf etmemeleri gerekiyor. Aslan burcu erkeğini kandırmanın veya yola getirmenin yolları

Formalitelerden hoşlanır ve yalanda olsa sürekli ilgi istiyor

Aslan erkeğini elde etmek veya elinde tutmak isteyen kadın ana hatları ile birkaç özelliği bilmeleri halinde istediklerini başaracaklardır. 

Aslan erkeği özelliği gereği oldukça rolcü olduğundan dolayı sizi kandırması da oldukça güçlü bir oran olacağından dikkatli olmanız gerekiyor.

En önemli nokta ise; ona aşık olduğunuzu hiç bir zaman itiraf etmeyin ki, sizi elde etmek için takla atıp atıp dursun

Aslan burcu erkeğinin aşk hayatı oldukça renklidir ve sahte inanışlarla doludur. Aslan erkeğini elde etmek isteyen kadının çok akıllı ve oyun oynamasını biliyor olması gerekiyor.

Mert, övgüden sonsuz zevk alan, gözü kara Aslan erkeği cömertliği ile tanınır. Her zaman maddi değerlere çok fazla önem verir. İkna kabiliyeti oldukça güçlüdür. Karşısındakini etkilemek için bütün hünerlerini sergileyecektir. Ve en dikkatli olmanız gereken yönlerinden biri de rol kabiliyetidir. Her zaman sizi kandırmaya, elde etmeye çalışacaktır.

Ona istediklerini veriyormuş gibi yapın. Onu öpün, okşayın, olağanüstü sevgi gösterilerinde bulunun ama asla aşık olduğunuzu kabul etmeyin. Böylece o sürekli sizi elde etme cabası içinde olacaktır ki, bu da size değer vermesini sağlar. Daima gösterişli ve baş döndürücü olun, işte o zaman sizin için çıldıracaktır.

aslan erkeği aşk aslan burcu erkeği aslan burcu erkeği kadınlar