Cumali Survivor Gönüllüler takımının en zayıf halkası mı?

Suvivor 2018 yarışma programında bir türlü gün yüzü görmemiş gönüllüler takımı bir türlü düze çıkamıyorlar. Peki bunun sebepleri arasında Cumalinin bir rolü var mı?

Gönüllüler takımının performans düşüklüğünün nedenleri öncelikle bunları biraz irdeledikten sonra Cumali'nin gönüllüler takımına bir katkısının olup olmadığına bakacağız. 

Gönüllüler takımında herkes kondiksiyon ve spor geçmişi olarak Cumaliye göre daha başarılı çünkü bir geçmişleri var.

Ayrıca bir türlü takım ruhunu yaşayamayan bir takım için de Hakan'ın büyük bir etkisi var ve gitmesi gereken biri varsa oda Hakan olmalıdır.

Çünkü Hakan içeride ki kutuplaşmayı sağlayan takımın bir biri ile kaynaşmasını engelleyen tek kişi, belki de bu kutuplaşma sayesinde Hakan liderliği koruyordur. 

Cumali performans olarak diğerlerine göre bir tık daha alt seviye de bu değişmez bir gerçek öyle ki takım ruhu denen bir kavram olsaydı elenmesi gereken isimlerden biri olurdu. 

Tabi Cumaliye karşı halkın büyük bir ilgi var, Halk oyları ile onu orada tutuyorsa saygı duymak dışında yapacak bir şey yok. 

Öncelikle Gönüllüler takımının başarısı söz konusu ise zayıf halkaların elenmesinde Öncelikle Hakan'ın elenmesi gerekemketedir.

Cumali için bir kaç eleştiri konusu;

Öncelikle Küçük Emrah gibi boynu bükük savunma ve konuşmalarından vazgeçmeli

Performans olarak kendini hak ettiği nokta da görmeye alışmalı ve çabasında bir tık yükselmeli

Özellikle konuşma sırası geldiğin de konuşurken efendiliğinin verdiği bir üslubu terk etmemeli

Tabi Cumali de ister istemez halkın gönlüne oynayarak kazanmak istiyor ve bu şekilde başarıyı yakalayacağını düşünüyor olabilir ama bizlerin görmek istediği Cumali kesinlikle konuşmasından çok performansı ile konuşulması yönündedir.

Bazı kategorilerde izlediğimiz de o kadar zayıf kalıyor ki, sanki içinde hiç savaşacak bir ruh kalmamış gibi özellikle rakiplerine karşı efendilikle yaklaşma ve korku ile yaklaşma tavrından bir an önce vazgeçmeli

Doğru Anadolu insanı bu kadar zayıf olmamalı 

Bunu bir an önce herkese göstermelidir yoksa elenmesi daha hayırlı olacaktır.

cumali elensin mi cumalinin performansı cumali zayıf halkamı survivor gönüllüler en zayıfı cumali ne zaman elenecek