Dünyanın en romantik Aşk filmi: Barfi ( Doğal ve gerçek bir aşk hikayesi )

Mutlaka izlemeniz gereken duygusal filmler listesinde ilk sırayı alması gereken bir film. Konu aşk olan bu filmin kahramanı doğuştan hem sağır hemde dilsiz ama sevgi hiç bunlara engel mi?
Hiç bir engele takılmadan gerçek bir aşkın ne duymaya nede konuşmaya ihtiyacı vardır dedirten o film

Hint filmleri dünyasında izlenmesi gereken bir film olarak listenize yazmak zorundasınız. Çünkü film aşkın doğal halini canlandırıyor. 

Murphy ismi ile telaffuz ediliyor ama o kendine Barfi diyor. 

Ne konuşabiliyor nede duyabiliyor ama buna rağmen hayata olan bağlılığını yitirmemiş ve oldukça mutlu bir şekilde yaşamaya çalışıyor. 

Derken bir kız görüyor ve kızın güzelliği karşısında olmayan dilini yutuyor. Kızı takip ediyor ve ilk teklifini yaparken bile kendine özgü mizahı ile muhteşem bir teklif yapıyor. Hani şu evliklik ve arkadaşlık teklifi etmek isteyenlerin günlerce hazırlayıp etmeye çalıştıkları teklifi o hiç düşünmeden ve en doğal haliyle yapıyor. 

Kız olmaz diyor o ise kızı kaybetmemek için arkadaş olmasını istiyor ve sevgili teklifini unutmasını istiyor.

Her şey burada başlıyor ve arkadaşlıkla başlayan o ilk tanışma yerini duygusal bir ana bırakıyor.  Sonra hiç beklenmedik bir gelişme yaşanıyor ve asla aşık olmaz diyeceğiniz bir kıza vuruluyor.

Vurulduğu kız otistik hastasıdır.

Filmi izlerken gerçekten hiç konuşmadan da aşkın dilini anlayabiliyor ve duyabiliyorsunuz. Doğal bir aşk filmi izlemek isteyenlerin izledikten sonra filmle ilgili yorumlarını yazmalarını rica ediyoruz.

Hem romantik hemde komik olan bir aşk kahramanı olarak karşımıza çıkan filmin kahramanı iki kadınla birlikte yaşadığı aşk hayatını konu alan bu filmi kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyoruz

doğal aşk aşkın dili aşkın ruhu en romantik film aşk filmi barfi murphy izle gerçek aşk filmi