Ece Gürsel'in sperm bankasından hamile kalmak istediği açıklamasıyla birlikte Seda Sayanda bu teklife kendince bir öneri sundu. Sperm Bankası da neymiş inşaat işçileri var ya!

Sperm bankasından donör seçmek yerine inşaat işçilerinden tuttuğunu koparanı seç doğur çocuğunu

mankenlik yapan Ece Gürsel'in programda ki bu istediğine Seda Sayandan gelen bu öneri diyelim iyi mi, Kötü mü?

Onlarda yazık değiller mi? ifadesiyle inşaat işçilerini küçümsedi mi? bilinmez ama bu insanların bu tür taleplerine makul düzeyde bakmak gerekiyor. Sperm bankalarına yapılan döl bağışlarında da her türlü insan var. 

Tabi normal bir evlilikte yani bir erkekten hamile kalmak yerine ne idiği belirsiz bir insanın dölünden hamile kalmayı tercih etmekte ayrı bir olay bu nedenle kadının bu isteği de kendine göre haklı gerekçeleri olan bir istek .

Sadece bu kadına özel olarak inşaat işçileri öneri olarak sunmak bence hiç doğru bir yaklaşım değil. İnşaat işçileri öyle bir kaç dakikalık bir onursuzluk için kendini feda etmez diye düşünüyorum.

İşte o açıklama:

Bu sırada söze giren Seda Sayan'ın Ece Gürsel'e verdiği tavsiye ise şaşırttı: "Kız yazık ne inşaat işçileri var. Onlar insan değil mi? Kız siz ne bekliyorsunuz doğurmak için. Baktın adamın genleri güzel. Maşallah sırım gibi. Tuttuğunu koparıyor, kuvvetli! Yap çocuğu ne var? "

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları