Engin Düzyatan'la ilgili bilmediğiniz inanılmaz bilgiler

TRT ekranların da seyirciyi kitleyen dizinin başrol oyuncu olan Engin Düzyatan'la ilgili öğrendiğiniz de yok daha neler diyeceğiniz hayretlik bilgiler. Ünlü bir sinema sanatçısının damadı olduğunu biliyor muydunuz?

Diriliş Ertuğrul dizisinden tam 12 milyon TL kazandı

Bir oyuncu için açılan kapıların sınır tanımaması ne kadar da güzel bir şey sonuçta başarılı ve işini yapıyor diyebilirsiniz ama bazı noktalar da bu kadarı da olmaz diyeceğiniz ve dur diyeceğiniz durumlar olacaktır. 

Kayın validesi olan Hülya Koçyiğit'in bu başarı yolunda emeği çok fazla çünkü sarayla olan yakınlığı bu konuda biliniyor.

Diriliş Ertuğrul dizisinin Engin'e kazandırdığı tam 12 milyon TL ve hemen sonrasında ise Vakıfbank'ın reklam yüzü oluyor. 

Bu reklam yüzünün de Vakıfbank'a maliyeti yıllık 6 milyon TL. Bu etti mi 18 milyoncuk TL

Ne Enginmiş marifetleri bitmiyor!

Gazeteci ve yazar olan Soner Yalçın'ın oyuncu Engin Düzyatan'la ilgili kaleme aldığı kısa bir tanıtım notunu sizinle paylaşıyoruz.

Büyük kayın validesi Hülya Koçyiğit'in Saray ile dostluğu sebebiyle yapmadığı iş kalmadı:

- TRT 1 kanalında ki "Diriliş Ertuğrul" dizisinde başrol oynuyor. Şimdiye kadar 12 milyon 100 bin TL kazandı.

- Kamu bankası olan Vakıfbank'ın "tanıtım yüzü" oldu; bankanın reklamlarında oynuyor! yıllığı 6 milyon TL...

- TRT'de "3'te 3" adlı yarışmayı sunmaya başladı! kaça anlaştı bilmiyorum!

Her elinden iş geliyor

Parasında gözümüz yok ama"maşaAllah" elinden her iş geliyor.Öyle ki: Diyanet işleri başkanlığı'nın okullara tavsiye ettiği Birleşik Arap Emirlikleri yapımı," Bilal: Özgürlüğün sesi" adlı animasyon filminde - ilk ezanı okuyan Bila-i Habeşi!yi sesndirdi. Demek ki .. güzel sesiyle tanınan Bilal-i Habeşi'yi seslendirdiğine göre Düzyatan bu konuda da marifetliymiş!

engin düzyatan düzyatanla ilgili düzyatan ne kadar kazanıyor