Erotik Hipnoz ( Orgazm ) - Dokunmadan tatmin eden rehberli meditasyon

Erotik hipnoz hiç bir temas olmadan rahatlama şekli olarak ifade edilmesi doğru olacaktır. Son dönemlerin en yaygın trendleri arasında yer alan Erotik yani dokunmadan tatmin olma bir çeşit meditasyonla gerçekleştiriliyor.

Teninize hiç bir şekilde dokunmadan rahatlamanızı amaçlayan bir rahatlama biçimi

Erotik hipnozu tam isimle çağırdığımız erotik Orgazm olarak isimlendirme en doğru olanıdır. Beynin cinselliğe uyandırılmasıyla başlayan bu süreçte kişilerin orgazm olmaları sağlanarak rahatlamaları sağlanıyor.

Öpüşme, dokunma ve okşama olmadan bu işler Rehber yardımı ile gerçekleşiyor. Ayrıca bu durumu mastürbasyon olarak görmek doğru değilmiş.

Bunu yapan insanların cinsel sorunlarından kurtuldukları da ifade edilmektedir.

Peki nasıl oluyor?

Öncelikle beyin bütün yüklerinden arındırılıp temizleniyor ve sonra da sekse hazır hale getiriliyor. Bunun için de günlük hayatta yaşadığınız streslerden kurtulmanızı sağladıktan sonra beyinde oluşan boşluktan faydalanarak kişiye ulaşıyorlar.

Eski bilindik hipnoz yöntemleri kullanılarak kişi yakalanıyor ve sonrasında ise kişi derin nefes alışverişleri ile temizlendikten sonra istediği pozisyonlarda bırakılarak beynin özgürlüğü ile birlikte doruğa ulaşmaları sağlanıyor. 

Yapılan bir çok seansta videolar çekilerek internet üzerinden yayınlanıyor. Orgazm olmak isteyenlerin hiç zahmetsiz bu şekilde rahatlamaları söz konusu

Erotik hipnoz yada orgazm hakkında ne düşünüyorsunuz

Erotik hipnoz yada orgazm hakkında ne düşünüyorsunuz

erotik hipnoz erotik orgazm erotik hipnoz nedir erotik hipnoz nasıl yapılır erotik hipnoz seans erotik orgazm yöntemi