Güncellenen zamlarda son durum
Devlet yaşadığın krizin faturasını her zaman ki gibi yine millete yüklemeye devam ediyor. Yaşadıkları ihtişamın israf olmadığını öne sürenler bu bolluğun bedelini ise millete kesmeye devam ediyorlar. Son dönemde milletin temel ihtiyaçları arasında olan elektrik ve doğalgaza gelen zamlar tam beli bükecek türden

Son bir yılda elektrik faturalarına 10 kez zam yapıldı

Milletin cebine giren paraya bir kez zam yapılırken oda çay simit üstünden ama devletin boşalan kasasını doldurmak için yapılan zamlarda sınır tanımıyor. 

En son dün akşam itibari ile 15'lik bir zam daha geldi. 

Nereye kadar devam!

yaklaşan kış mevsimi ile birlikte elektrik ve doğalgaz kullanımı 10 kat artacağından vatandaşın beli bükülmeye devam edecek.

2018-2019 elektriğe gelen bütün zamlar

2018-2019 elektriğe gelen bütün zamlar

Her gün yeni bir şey ürettiklerini iddia edenleri yalancı çıkartan zamlar

Koskocaman bir devlet düşünün ve her gün medya da neredeyse dünyayı yönetecek güce eriştiğimizi pompalıyorlar ama milletine hizmet olarak vermek zorunda olduğu elektrik ve doğalgaza ise durmadan zam yapmaya devam ediyor.

Nereye kadar bu milletin sırtına binip deh demeye devam edeceksiniz!

bir yılda doğalgaza gelen zamlar

bir yılda doğalgaza gelen zamlar

Bu millet için zamdan başka ne yaptınız

Söze geldiğin de geçmiş örnek gösterilip hem öne çıkmaya çalışanların bu gün insanları düşürdükleri zam kuyrukları ise geçmişten hiç bir farklarının olmadığını göstermektedir. 

Bu ülkeyi yönetmek için kim gelirse gelsin milletini ve vatanını düşünen yok. Herkes o çok söyledikleri dış güçlere hizmet ediyor ve cebini dolduruyor.

Yarın ölüm geldiğinde götürecek bir şeyin olmayacak. Bu hırs neden.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları