İkizler burcu erkeğini etkilemek isteyen kadınlara özel tüyolar

Kadın ve erkek arasında ki bu yakınlaşma isteğini birde kolay tüyolar alarak kolaylaştırmak varken; İkizler burcu erkeğini etkilemek isteyen kadınların bilmesi gereken çok önemli hatırlatmalar ve bunu burada öğreneceksiniz.

İkizler erkekleri hakimiyet kurmasını seve tiplerdir.

İkizler burcu erkeğine aşık olmuş bir kadın öncelikle kendini ikizler erkeğine teslim etmesini bilecek. Çünkü burcu gereği hakimiyet kurmayı seviyor.

Kadının erkeği üzerine kuracağı her hangi bir baskı yada hakimiyet erkeğini kendinden uzaklaştırmaya yetecektir.

İkizler erkeği ile birlikte olmak isteyen kadının bilmesi gereken en önemli ayrıntı ise; ihtiyaç halinde her şey olmalısınız.

Değişken, havai ve istikrarsız bir erkek olan İkizleri elde etmek çoğu zaman kolay gibi gözükebilir. Ancak saygısını ve ilgisini kazanmak çok zordur.  Çünkü o entelektüel, aklını ve mantığını iyi kullanabilen kadınlardan hoşlanır. Bir kadına sahip olduğunu bilmek istemesine karşın onun üzerinde mutlak hakimiyet kurduğunu hissettiği anda ilgisini kaybeder.

Ona kendinizden bahsederken hep sınırlı olun. Yalnızlıktan nefret eden İkizler erkeğine gerektiğinde kardeş, dost, metres, sevgili ve anne olmayı başarabilirseniz onu ele geçirebilirsiniz.

Ancak şimdiden kendinizi onu başkalarıyla paylaşmaya ve kıskanmamaya alıştırın. Çünkü sadık olmayan bu erkek aynı zamanda kıskançlığı da hiç bilmez.

ikizler erkeği ikizler erkeği ile sevgili ikizler erkeği hangi kadınlardan hoşlanır ikizler burcu erkeği aşk