İnanılmaz bir başarı öyküsü: Dangal ( İzlenmesi gereken en güzel başarı filmi )

Hint sinemasına karşı ön yargılı olabilirsiniz ama bu filmi izledikten sonra bu ön yargılarınız ortadan kalkacak. Gerçek bir hayat hikayesinin sinemaya uyarlanmasını muhteşem oyunculuk performansı ile izleyenlere aktaran Aamir Khan'ı kutluyoruz

Biyografi filmi olarak karşınıza gelecek olan bu filmde spor ve dram işlenmiştir. Kendisi de güreşçi olan babasının imkansızlıkları nedeniyle fazla ileriye gidemeden bu hayaline son vermek zorunda olan bir babanın kızları ile birlikte giriştiği serüveni konu alıyor.

Kendi başaramadığını kızları ile başarmanın ilk adımlarını attığında hem küçük görülmüş hemde toplumsal değerlerin yok olmasını öne süren insanlar tarafından engellenmeye çalışmıştı ama hiç bir zaman yılmadı ve geri durmadı.

Gerçek bir başarı hikayesi nasıl olur izlemek isteyenlerin mutlaka izlemeleri gereken bir film.

Güreşçi baba erkek çocuk sahibi olmak istedikçe her seferinde kız çocuğu sahibi oldu ve sonunda bu hedefi için kızlarla yoluna devam etmeye karar veriyor.

Tabi babanın kızları ile yaşadığı hayatı konu alan bu filmde birde ne kadar doğru bir karar verdiğini bütün dünyaya kanıtlıyor.

Hiç bir zaman doğrularından taviz vermiyor ve kız çocuklarını da hedefe gidecekleri nokta da öyle bir yetiştiriyor ki, bir eksik bile olsa başarısızlığı getireceğini de defalarca göstermiş oluyor.

Başarıya gitmek isteyenlerin mutlaka büyük bir yol kat etmeleri gerektiğini gösteren filmde son ise mutlu bir tablo çiziyor.

Sporcu kızları ile birlikte Hindistan'ın o geri kalmış kültürüne rağmen seçilen değil seçen kızlar olarak onlara da bir üst sınıf imkanı sunmuştur.

Başarı hikayesi dinlemek isteyenler yada başarı nasıl elde edilir öğrenmek isteyenlerin izlemesi gereken bir film.

başarı filmi gerçek başarı hikayesi dangal izle spor dram filmi gerçek bir başarı filmi başarı hikayesi izle başarı nasıl elde edilir hint filmi dangal izle