Karı koca aynı sevgili ile aynı evde yaşıyorlar ( ibretlik haber )

Bu tarz haberler duyduğunuz da irkilir ve neye uğradığınızı şaşırırsınız. Tabi birde olaya helak olan kavimler gözü ile baktığınız da bizler için de normal olarak görülebilir. Çünkü bir evde temel kavram anne ve babadır.
Bu haberimiz de ise Anne ve baba 12 yıllık evliliklerinde ki eksikliğin üçüncü bir kişinin olduğunu anlamaları ile gelişiyor

Gel de helak olma - Sınırsızlığı hayvanlığa dönüştüren insanlarda var

Evli çift yaşadıkları hayatların da oldukça mutlu görünseler de karısı biseksüel olduğunu itiraf ettikten sonra arayışa giriyorlar ve kocasının da olan sevgilisini karısı ile paylaşıyor. Artık bir evde tek bir oda da üçü birlikte hayatlarını sürdürüyorlar. 

İştaha bakar mısınız?

Hem kocanın sevgilisi hemde kadının sevgilisi ve bu normal bir ilişkiymiş gibi haber sitelerinde haber yapılıyor ve çiftin mutluluk resimleri de paylaşılıyor. 

Oysa ki İslam ülkelerinde ikinci kadını getirmek dahi gericilik ve yobazlık olarak okunurken bu insanlık dışı ilişki için neden hiç bir yaptırım yok.

Bir evde bu nasıl bir terbiye sınırını zorlamaya çalışmaktır.

İşte haberin detayı

37 yaşındaki Benno Kaiser her iki kadını da çok sevdiğini onlarsız bir hayat düşünemediğini söylüyor. Ancak ekliyor ‘Bu herkese göre bir yaşam tarzı değil’…

 Cristina artık hayatında her şeyin tam olduğunu 3 çocukla harika bir aileye ve hayata sahip olduğunu anlatıyor.  Sierra Kuntz ise başlarda bir çifte üçlü ilişki yaşama fikrinin gözünü korkuttuğunu ancak her şeyin çok iyi gittiğini, çocukların on da ‘anne’ dediklerini söylüyor.

Çift şimdi boşanıp daha sağlam bir aile hayatı kurmak adına Sieerra ile evlenmeyi palanlıyor. Ancak Sierra ile Benno mu yoksa Cristina mı evlenecek henüz karar verilmiş değil.

üçlü evlilik biseksüel evlilik ahlaksız evlilik