Mucize 2 AŞK filmi full izle ve yorumlar
Mucize filmi yayınlandığında bir çok kimseyi sinema çekmişti. Türk filmleri arasında Mahsun Kırmızıgül'ün imzasını taşıyan sinema filmleri gerçekten çok başarılı oluyor. Muzice filminin 2.si de çok yakında sinemalarda izleyicisi ile buluşacak. peki Mucize iki aşk filmi nasıl gerçekten izlenir mi?

Mucize 2 filmi fragmanı

Gerçek bir aşk hikayesinin yaşandığı ve ince ince işlendiği bu duygu yüklü filmi mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz. Özellikle son zamanlar da Türk sineması adına çok büyük bir başarıdır. 

İki fragman yayınlandı ve bu fragmalarda filmin ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha göreceksiniz. Tabi fragman da bazı değişikliklerin olduğunu görebiliyoruz. Özellikle gelin değişmiş ve Öğretmen karakteri de değişmiş görünüyor. 

6 Aralıkta sinemalarda

Mucize 2: Aşk Teaser | HD yayın ve Türk filmi

Muzice 2 filminin konusu

Mucize'nin ilk filminde köyde ki hayatın şehre taşınmasıyla son bulmuştu ve zaman bir birini kovaladıktan sonra Aziz'in mucize dönüşü ile de film son bulmuştu. yeni filmde ise bu görünmeyen süreç konu alınmış. Aziz ve eşinin şehirde yaşadıkları ve bu mucizenin gerçekleşmesi ile zorlukları konu alan duygusal bir film.

Bana da kusurları ile Aziz düştü ( Mucize 2 Aşk filminin gerçek hikayesi )

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları