Nebil Sayın oyunculuk incelemesi ( Dizilerde Nebil Sayın )

Yedikule hayat yokuşu ile kendini dizilerde göstermeye başlayan ve ardından İçerde dizisi ile nirvanasını yaşayan Nebil Sayın yani Coşkun oyunculuk yeteneğini bakın 3 farklı dizi de 3 farklı kişilikte nasıl bir başarı ile sergiliyor birlikte analiz edelim

Nebil Sayan ( Külhan, Coşkun ve Muhittin ) Kimdir?

Nebil Sayın ( Külhan, Coşkun ve Muhittin ) Kimdir, Kaç Yaşında?

1971 yılında İstanbul’da doğan Nebil Sayın, Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümünden mezun oldu. 2001 yılında “Savunma” adlı televizyon dizisinde kamera karşısına geçen Sayın, son olarak “İçerde” dizisinde Coşkun karakterini canlandırdı. Halen “Çukur” dizisinde Muhittin karakterine hayat vermektedir.

Çukur dizisinin Berber Muhittini

Oldukça sessiz ve sakin bir yapıya sahip olan oyuncu burada sessiz eli tetikte bekliyor. Oyunculuk yeteneğine baktığınız da bağlı bulunduğu insanlara karşı oldukça büyük bir sadakate sahip.

Rolüne kendini kopyalayan ve rolü gereği bulunduğun yerin raconunu bilir, delikanlıdır ve şiddete karşıdır.

 ÇUKUR VE BERBER MUHİTTİN (NEBİL SAYIN)

Mahallenin berberi. Racon bilir, delikanlıdır. Çukur’un suç dünyasına bulaşmamış, insanlara zarar vermekten çekindiği için o işlerden uzak durmuştur. Tabiatında şiddet yoktur.

İçerde dizisinin intikam ateşi ile yanıp tutuşan Coşkunu

İçerde dizisinde polis ve suç dünyasının mücadelesi izleyici ile buluştururken oyuncuların yetenekleri ve kaliteli oyunculuklarını izlediğimiz harika bir dizi. 

Bu dizi de tabi ki anlatımımız Coşkun karakterini canladıran Nebil Sayın olacaktır.

Çocuk kaçırmış ve onları en kötü şartlarda bırakarak acımaz bir tablo çizmiştir. Tabi sonra ki yıllarda bağlı bulunduğu mafya babasının dur demesiyle geri çekilmek zorunda kalıyor ve o günden sonra intikam yemini ediyor. 

Coşkun karakteri o kadar farklı bir yetenek sergiliyor ki izlerken hayranlıkla izliyorsunuz. Özellikle karakterle bütünleşmiş ses efekti ve hareketi yanı sıra konuşma dili de ayrıca konuşulması gereken harika bir yetenek olarak görünüyor. 

Nebil Sayın'ın oyunculuğunu izleyebileceğiniz dizi ve filmler

 Oynadığı diziler ve filmler hangileridir?

Nebil Sayın’ın Oynadığı Diziler ve karakter isimleri

Çukur / Muhittin / 2017 

İçerde / Coşkun / 2016-2017

Yedikule Hayat Yokuşu / Külhan / 2014 

 Nebil Sayın’ın Oynadığı Filmler ve karakter isimleri

Şarkı Söyleyen Kadınlar / Emin / 2013

Hayat Var / Adam / 2008

nebil sayın nebil sayın kimdir nebil sayın dizileri nebil sayın karakterleri nebil sayın muhittin nebil sayın coşkun nebil sayın oyunculuğu