Sinem gedik ve İntizar'ın videoları
Mustafa Cecelinin karısı olan Sinem gedik ile İntizarın yasaklı ilişkisinin video görüntüleri sosyal medyayı yakıp yıkmıştı. Şimdi de ikinci videonun olduğu söylenmektedir. İşte Sinem Gedikli ile İntizarın yaşadığı o yasak aşkın sevişme videosu. İntizar ve Gedikli ikinci sevişme videosu

İntizar ile Sinem gediklinin yaşadığı aşk ve sevişme videosu

Mustafa Ceceli olarak bilinen ve Türkiye de oldukça başarılı bir müzik çizgi olan bir yaratık. Bu kişi karısının gizli görüntülerini hiç düşünmeden internet ortamına sunmuş ve bu ahlaksızlığa alet olmuştur. 

Karısı ile İntizarın yaşadığı aşkı bu şekilde gizli kamera görüntüleri ile kayıt edip daha sonra onbinlerce insanın izlemesine fırsat veren bu kişi insan olamaz. 

Yasak aşkın ilk videosunda Sinem ve İntizarın sevişmeleri net olarak görülüyordu

Elbette ki yapılanı doğru bulmuyoruz ama zaten boşandığın bir kadının hayatını şekilde rezil bir duruma düşürmekte doğru değildir. 

Karı koca olarak artık nasıl bir karakter yapısına sahip oldukları ortada. Düşünsenize karısı ile evliyken biri ile aşk yaşıyor hemen boşandığı gibi onunla evlenebilecek kadar karaktersiz biri olarak karısındanda daha iyi bir şey beklenmezdi

derken Sinem ve intizarın ikinci skandal videoları internete düştü

derken Sinem ve intizarın ikinci skandal videoları internete düştü

Bitmek tükenmek bilmeyen bir skandal sürekli internete sızdırılan sevişme videoları.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)



Facebook Yorumları