Yengeç burcu erkeğini etkilemenin en kolay yolları

Bu gün aşk günü ve yengeç erkeği ile ilgili kadınların bilmesi gereken her şeyi buradan açıklıyoruz. Yengeç burcuna mensup erkek tipi nasıl bir özelliğe sahiptir ve aşk hayatından neler istiyor ve nasıl kadınlardan hoşlanıyor.

Yengeç erkeği ana kuzusu olduğundan, işiniz oldukça zor olacaktır

Kaynana sevmeyen kadınları bu erkek tipinden uzak durun. Çünkü yengeç erkeği oldukça annesine bağlı tiplerdir. 

Yengeç erkeğine sahip olmak isteyen kadınların bilmesi gereken en önemli hayati bilgi ise annesine karşı oldukça samimi ve saygılı olmalısınız. 

Diğer bir konu ise dürüst olduğunuzu ona göstermeyi bilmelisiniz.

Kırılgan özelliği ile diğer burç erkeklerine göre daha geride kalıyor ve oldukça da pasif bir yol izler. Geneli itibari ile sevdiği kadına ihanet etmesi söz konusu olmadığından gözünüz arkada kalmaz.

Tutucu ve kırılgan Yengeç erkeğine ulaşmak istiyorsanız, önce onun annesinin kalbini fethetmeniz gerekiyor. Çünkü o gerçek bir ana kuzusudur. Ayrıca evine çok düşkündür ve bazen hastalık derecesinde titiz olabilir.

Pasif bir erkek olan Yengeç'e ürkütmeden yaklaşıp sevgi göstermeli, danteller ve kadifelerle onu tahrik etmelisiniz. Bir ilişkiye girdiğinizde ise son derece sadık ve dürüsttür. Bu yüzden onu kıskanmanıza hiç gerek yoktur. Ancak son derece kırılgan olan Yengeç erkeğinin size güvenmesi için onu dürüstlüğünüze inandırmanız gerekiyor. Şehvetli, bebeksi ve ufak tefek kadınlardan hoşlandığım hatırlatalım.

yengeç erkeği aşk yengeç erkeği özellikleri yengeç erkeğini etkilemek