Youtuber olmanın zararları var mıdır?

Youtube video portalı bünyesinde insanlar daha fazla kitleye hitap edebilmek ve popüler olmak için bir çok amaçla birlikte videolar çekiyor ve paylaşıyorlar.

Özellikle ergenlik dönemine girmiş genç youtuberların bu tarz etkinlikleri ileriyi düşündüklerinde utanacakları videolar bütünü olarak karşılarına çıkacaktır.

Düşünsenize Youtuber olmak için yapmanız şebeklik kalmıyor

Youtube üzerinden bir çok acemi video çekilmektedir. Herkes ünlü olmak istiyor, herkes milyonlara ulaşmak ve herkes tarafından izlenmek istiyor.

Youtuber olarak ergen yaşta yapılan videoların ileride utanacakları videolar olarak karşılara geleceğini her şeylerini aleni bir şekilde insanlara malzeme olsun diye paylaşmamak gerekir. Şimdi ki zaman için popüler olmak adına yaptığın hareketler zamanın değişmesi ile birlikte komik bir malzemeye dönüşerek karşına çıkabilir.

Sanatçı olmak isteyenlerin ilk yıllarından yaptıkları hataların ileri ki zamanlarda karşılarına gelmesi ile büyük hayal kırıklığı ve üzüntü yaşamışlardır.

Özellikle anne ve babalar bu olayın kurbanı olmasınlar ve çocukların bu paylaşımlarına engel olsun. Bazı videoları izlediğimiz zaman neler yapıyorlar ki!

Video çekmek istediğiniz de mantık düzeyinde konulara başvurun. Abartı video içerikleri oluşturmak ve farklılık yaratmak için çekeceğiniz videolar bir kaç gün sizi popüler kılabilir hatta birşeyler de kazanabilirsiniz ama bu doğru bir eylem değil.

Lütfen paylaşımlarınıza dikkat edin!

Youtube üzerinden birer video üretim makinesi olmak istemek

Youtube üzerinden birer video üretim makinesi olmak istemek

Youtuber olmanın faydaları kadar büyük zararları

Günümüz teknoloji evinde ola her şeyi sanal ortama taşımanıza imkan tanıyor peki Mahremiyet nerede kaldı.

Zaman gelecek insanların ar duyguları çatlamış ve hiç bir şekilde utanma kavramını hatırlamayacaklar. 

Ait olduğun değerlere ters düşecek paylaşımlardan uzak durun. Aile için videolarınızı insanlara izlettirerek mahremiyetinize birilerini ortak kılmayın

youtuber olmanın zararları youtube zararlı mı