Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırının sorumlusu halk değil, AKP'dir
yenilgiyi hazmedemeyen iktidar partisinin medya ve kendi söylemleri ile oluşturdukları ortamın sonucu olarak Şehit cenazesinde bu olay yaşandı. Düşünün bir genç hayata veda etmiş ve insanların yaptıklarına bakın.

Şehide hürmet bile kalmamış

Bir ocak yanmış ve ciğerler yanarken, birileri feryat figan ağlarken birileri de bizlere hiç yakışmayacak bir eylem için hazırlık yapmışlar. 

Yerel seçimlerin öncesinden başlayan CHP ve PKK söylemlerinin sonucu olarak bu günlere geldi. Peki bunu söyleyenlerin geçmişlerin de terör örgütleri ile olan ilişkileri unutuldu da mı kalkmış utanmadan birilerini terörist olarak suçluyorlar. 

İnsanlarını ocu bucu diye ayırmaya başlayan iktidar partisine ve yönetim gurubuna gelen tokadın faturası maalesef Kılıçdaroğlu'na kesildi. 

Sorsanız tepki olarak yaptık derler

O zaman da adam sormazlar mı? Erdoğan terör örgütü ile olan ilişkisini itiraf edince neden sineye çektiniz. 

Çok yazık oldu. Düşünsenize koskocaman bir ülkeye sahibiz, ordumuz var devletimiz var ama intikamımızı içeride bir kaç söz söylemiş insanlardan alıyoruz.

Daha düne kadar 5 kişilik bir ailenin çay simit yiyerek ayda 1,200 TL biriktirmesini açıklayan AKP millet vekilini terörist ilan etmiyor ve sessiz kalıyorsunuz ama bu adam yumruk atıyorsunuz. 

Ülkeyi soyanlara tepkisiz kal ama Kılıçdaroğlu'na yumruk at

Tazminatları fona devredenlere sessiz kal, man adasına para aktaranlara sessiz kal, İBB'de onlarca para israfına sessiz kal ama Şehit cenazesinde cenazeye terbiyesizlik edip bu yumruğu atacaksın.

Bunu zamanlar her kes görecek ki bu yumruğu atanlar yine bu halk değil, yine onları kandıranların işi olduğunu göreceksiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları