Mucize Doktor inanılmaz konusu, kadrosu ve başarılı oyuncuları
İlk bölümü ile büyük bir başarı gösteren Mucize Doktor dizisinin hem konusu hemde baş kahramanın yaşadığı zorluklarla mücadelesini konu alan dizi gerçekten harika bir oyunculuk ile büyük bir hayran kitlesi kazandı. Muzice doktor dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var, Mucize doktor dizinin konusu nedir, Mucize doktor'un en başarılı oyuncusu kim gibi bir çok içeriği bulacaksınız.

Hem Otizm hemde Savant sendromlu bir gencin Cerrah olmasının başarılı hikayesi

Hayatı farklı olmakla geçmiş bir çocuğun cennete gitmeden çocukları kurtarma hayalini konu alan dizi de muhteşem bir oyunculuk yeteneği var. 

Hem farkındalık yaratarak toplumun gözünü kapattığı bir olayı gözler önüne sermiş, hemde çocukların ve yetişkinlerin Otizm ve Savant sendromlarını öğrenmeye itmiştir.

Muzice Doktor dizisi ileri ki bölümlerde olayı entrika ve aşk çıkmazlarına süreklemez ise muhteşem bir sezonla kapatacaklarına inanıyoruz. İnsanlarımız artık bu tür gerçek ve hikayelerinin doğru işlendiği dizilere ihtiyacı var.

Muzice doktor dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var, Mucize doktor dizinin konusu nedir, Mucize doktor'un en başarılı oyuncusu kim

Muzice Doktor dizisinin başarılı işlenmiş konusu

Sarhoş bir baba tarafından ret edilen hasta bir çocuğun yetimhanelerde büyümesi ve sonrasında çocukken çocuklar cennete gitmeden kurtarılmalı diye doktorluğu seçen Ali Vefa'nın hikayesi bu.

Tıp fakültesinin birincilik derecesi ile bitiren Otizm ve Savant sendromlu Ali Vefa sonunda Adil hocanın desteği ile bir hastane de Asistan doktor olarak işe başlıyor.

Mucize Doktor dizisinin 2. Bölüm Fragmanı

Muzice Doktor oyuncu kadrosu

Ali - Taner Ölmez

Ferman - Onur Tuna

Nazlı - Sinem Ünsal

Beliz - Hazal Türesan

Kıvılcım - Özge Özder

Tanju - Murat Aygen

Demir - Fırat Altunmeşe

Açelya - Hayal Köseoğlu

Selvi - Bihter Dinçel

Güneş - Korhan Erduran

Adil - Reha Özcan

Mucize Doktorun en başarılı oyuncuları

Ali Vefa karakterine can veren Taner Ölmez bu dizide ki performansı ve olayı yaşıyormuş gibi oynamasıyla gönüllere taht kurmayı başardı. O kadar başarılı bir şekilde karakteri canlandırıyor ki izlerken hayretler içerisinde kalarak izleyeceksiniz.

Sonra ki en iyi karakter ise Adil hoca karakterini canlandıran Reha Özcan oluyor.

İlk sırada ki seçimimiz herkes tarafından kabul görecektir. İkinci oyuncu seçiminde ise herkesin farklı bir değerlendirmesi olabilir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları