2019 yılının en iyi youtube kanalları
Dünyanın en büyük ve en gelişmiş dijital video uygulaması olan Youtube üzerinden yayın yapan on binlerce kanal var. Peki 2019 yılına damga vuran en iyi youtube kanalları hangileridir, sizler için bunu araştırdık ve güzel bir içerik hazırladık. Bakalım hangi kanalları sizler için seçtik

2019 yılının başarılı youtube kanalları

Youtube artık onbinlerce insana ekmek kapısı oluyor ve yeni yetişen gençlerin ise yoğun ilgisini çeken bir uygulama halindedir. 

Youtuber olamak için büyük çabalar sarf eden ve kendi yetenekleri yanı sıra kişisel özelliklerini bile kullanarak kanallarına yüz binlerce takipçi buluyorlar. Takip ediliyor ve beğeniliyorlar. 

Bu takip ve takipçilerle birlikte artık Youtuberler para kazanmaya başlıyorlar. 6 yaşında ki bir çocuğun milyon dolarlara ulaşan serveti gibi uçuk rakamlardan bahsediyoruz .

Tabi kimi Youtube kanalı sahipleri vücutlarını kullanıyor, kimileri zekalarını kullanıyor, kimileri araştırmalarını, kimileri de gezgin olarak gezdikleri yerleri göstererek takipçi kasıyorlar.

Seçilmiş ve takip edilmesi gereken Yutube kanalları ve Youtuberler

Öncelikle son zamanların en güzel içerik ve alışılmışın dışında kalan içeriklerle Youtube kanalında muhteşemler yaratan Barış Özcan'ı sizlere tanıtalım.

Barış Özcan hem günün teknolojisini takip edip ince bir araştırma ile akıcı bir şekilde bilgi aktarır hemde soru işaretleri sizleri baş başa bırakır.

1 - Barış Özcan bu arkadaşımız oldukça kaliteli içeriklerle Youtube üzerinde yayın yapmaktadır. Takip etmenizi isterim. 

2- Netd Müzik: İçerik olarak ses sanatçılarının orjinal içeriklerini yayınladıkları dijital bir ortamdır. Yaklaşık 16 milyon aboneye sahip bir kanaldır.

3- Psikoloji TV: Kanal ismi ile orantılı olarak kişisel hayat ve günlük hayat ile alakalı güzel içerikler hazırlayıp sunuyor

4- Emre Durmuş:  Genelde gezip gördüğü yerleri anlatan güzel bir Youtuber. 

5- Oha Diyorum :  Eğlence adına ne arıyorsanız burada

6-  Webtekno TV : Dijital ortam ve dijital ortam oynatıcıları inceleyen güzel bir kanaldır. Bilimi takip edin. 

7- İlave TV : Bu kanal içerik olarak sokak haberciliği üzerine yayın yapıyor ve günün başlıklarını sokakta vatandaşlara soruyor.

8- Enes Batur : Çocukluk yıllarında başlayan ve neredeyse kameralar karşısında büyüyen Enes Batur'u takip ediyoruz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları