Aras Bulut İynemli Oyuncu analizi ( Hayatı, rolleri ve dahası )
Bir çok rolde görev alan hem yakışıklı hemde kalite seviyesi yüksek oyunculuğu ile Aras Bulut'u en son iki dizi filminde ki karakteri ile tanıdık.Aslında Aras daha önce de bir çok oyunculuk hüneri sergilemiş ve deyim yerindeyse oscarlık performanslar ortaya koymuştu.

Öncelikle oyuncunun hayatı ile ilgili kısa bir özet geçtikten sonra bir kaç karakter canlandırmasını hafif meşrep sizlere hatırlatıp birlikte bir analiz yapmaya çalışacağız. Oyuncuyu ilk olarak ağlamasıyla hatırlayanlar olabilir. Hatırlamayanlar için Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde oynadığı karakteri kendisi yaşıyormuş gibi oynamasıyla belki de yıldızı parlamış oldu.

Aras Bulut İynemli hayatı ile ilgili kısa bir özet:

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Aras Bulut İynemli, Beşiktaş Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Uçak Mühendisliği bölümünü okumaya devam ediyor. İlk olarak efsane babadan oğla geçen dizi olan Arka Sokaklar dizisi ile kamera karşısına geçen İynemli belki de geleceğe yönelik verdiği ilk mesajlarını vermiş oldu. 

Üstlendiği rollerde yeni tekliflerle birlikte kendini bir adım daha öne çıkardı ve oldukça başarılı karakter canlandırmalarına imza attı. Özellikle son dönemde oynadığı iki dizi de canlandırdığı karakterler ne kadar bir birine yakın olsalar da oldukça net görülebilecek bir yetenek göstermektedir.

2010-2013 yıllarında Mete Akarsu karakterini canlandırdığı “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisi ile tanındı tabi bu tanınmayı mümkün kılan en büyük özellikle ise ağlama sahnelerinde ki yaşadığı anlardı.

 2013-2014 yılları arasında “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Şehzade Bayezid rolünü canlandırdı. 

2015 yılında “Maral” dizisinde Hazal Kaya ile başrol paylaştı. 

2015-2016 yıllarında “İçerde” dizisinde Umut/Mert karakterini canlandırdı. Aras Bulut İynemli, “Çukur” dizisinde Yamaç karakterini canlandırmaya devam etmektedir.

Bir çok reklam filminde de yer alan usta oyuncunun şimdiden engel tanıyacağı bir rol yok gibi görünüyor

Aras Bulut İynemli’nin Oynadığı Diziler ve üstlendiği roller

Çukur / Yamaç / 2017- halen devam ediyor

İçerde / Umut, Mert / 2016 – 2017  Muhteşem bir yetenekle oynadığı karakterin hakkını verdi

Maral: En Güzel Hikayem / Sarp Altan / 2015 gençli dizisinde de yine oyunculuğunu konuşturdu

Muhteşem Yüzyıl / Şehzade Bayezid / 2013 – 2014 Dizisinin yurt içi ve yurt dışında bir çok izleyicisi ve takipçisi oldu

Öyle Bir Geçer Zaman ki / Mete Akarsu / 2010 – 2013 

Arka Sokaklar / Şeref / 2009

Aras Bulut İynemli’nin Oynadığı Filmler

Pek Yakında / Konuk Oyuncu / 2014

Mahmut ile Meryem / Mahmut / 2013 

Tamam Mıyız? / İhsan / 2013

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları